Sposoby na zdany egzamin.

Sposoby na zdany egzamin.

Każdy chciałby poznać prostą receptę na to, jak zdać egzamin. Pamiętacie lekturę szkolną „Sposób na Alcybiadesa”? Książka Edmunda Niziurskiego opowiada, jak to uczniowie za wszelką cenę chcą znaleźć sposób na nauczyciela, który pomoże im dostawać dobre oceny bez nauki. Kiedy zbliża się sesja na studiach, marzy Ci się pewnie niejednokrotnie jakaś recepta na egzaminatora. Ponizej sprawdzone metody na zaliczenie :)

Ile waży szklanaka wody?

Ile waży szklanaka wody?

Wrzesień to czas zdawania ostatnich egzaminów.

Poniżej rozważania profesora psychologii, które mogą się przydać nie tylko  podczas sesji, ale i w życiu coddziennym.

Student bez matury

Student bez matury

Jak podaje rzeczpospolita prywatne uczelnie znalazły sposób aby zarobić na uczniach którzy w tym roku nie zdali matury.

Liczba zero

Liczba zero

Co jest najmądrzejsze? Liczba.
Co jest najpiękniejsze? Harmonia.
Czym jest cały świat? Liczbą i harmonią.

Pracowite wakacje dla studentów.

Pracowite wakacje dla studentów.

Wakacje dla studentów to nie tylko czas odpoczynku. Wiele studentów wykorzystuje wakacje jako czas na dobcie doswiadczenia zawodowego uczestnicząc w programie wakacyjnych praktyk.

Wakacyjny niezbędnik

Wakacyjny niezbędnik

Wakacje już trwają. Warto pamiętać o paru rzeczach.
Biegunka, skaleczenia, otarcia, ukąszenia – kłopoty ze zdrowiem mogą się przytrafić także na urlopie. Wielu z nich można zapobiec. Przyda się też podstawowy zestaw leków.
Wybierając się w góry, czy na dłuższą pieszą wycieczkę warto pamiętać o spakowaniu przede wszystkim bandaży i plastrów na odciski. Zakładając złe obuwie na wycieczkę, trzeba się liczyć ze złamaniami, zwichnięciami czy otarciami. Pogoda w górach jest zmienna i wyjście na szlak w klapkach może się okazać niebezpieczne. Buty powinny mieć grubą i twardą podeszwę i dobrze trzymać kostkę.

Kostka Rubika

Kostka Rubika

Amerykańscy matematycy twierdzą, że wystarczy 20 ruchów, by ułożyć kostkę Rubika i to niezależnie od tego, jak bardzo przemieszane są ścianki.

Nowości w świecie gadżetów

Nowości w świecie gadżetów

Elektronika stała się częścią naszego życia i tak naprawdę nie wyobrazamy już sobie życia bez tableta czy smartfona. Ostatnio coraz głośniej mówi się o smartwatch'ach.